Tehnician dentar
București | Full-time | 22.10.2021

Laboratorul de Tehnică Dentară Atlantis din cadrul Clinicii 32 angajează Tehnician Dentar cu experiență!
Dacă ești interesat să lucrezi într-un laborator cu dotări de ultimă generație, în care se dezvoltă o cultură organizațională a succesului și pentru care echipa este extrem de importantă pentru obținerea performanței, trimite-ne CV-ul tău la adresa hr@clinica32.ro!

Ești candidatul ideal dacă:
– Ai absolvit Facultatea de Tehnică Dentară și ai experiență de lucru cu tehnologia CAD -CAM;
– Dorești să te dezvolți profesional în domeniile CAD-CAM, scanări intraorale, design de bonturi customizabile, suprastructuri și tot ce implică activitatea în cadrul unui laborator de tehnică dentară;
– Ai cunoștințe privind anatomia și funcția dinților și ocluzia; – Ai abilități de organizare și prioritizare, precum și excelentă atenție la detalii, ai o capacitate crescută de concentrare asupra activității;
– Ești o persoană entuziastă, dornică de a se afirma profesional, cu bune abilități de lucru în echipă;
– Candidatul trebuie să dovedească dorința de a excela în meserie și de a se implica activ în activitate.

Sarcini și Responsabilități:
– Operator CAD-CAM în Exocad
– Comunicarea permanentă cu medicii în ceea ce privește soluțiile oferite și informațiile necesare;
– Asistarea în dezvoltarea de noi servicii și produse;
– Implicare în îmbunătățirea continuă a serviciilor;
– Execută lucrări specific de Design în Exocad;
– Execută lucrări de stratificat ceramica pe suport de zirconiu și metal.

Ofertă (bonusuri, beneficii):
– Salariu ce reflectă munca prestată, în funcție de cunoștințe și aptitudini;
– Suport profesional și dezvoltare personală;
– Oportunitatea de a lucra într-o echipă tânără și performantă;
– Oferim un program flexibil, stabilitate financiară cu un salariu fix pe măsura experienței tale.

Cu ce te putem ajuta? Contactează-ne!

Suntem gata să răspundem întrebărilor tale
în chat sau programează o consultație.

    Clinica Stomatologică Scărlătescu

    Strada Scărlătescu nr 3
    Sector 1, București

    Telefon

    +40 31 620 30 30

    Program

    Luni-Vineri09:00-20:00

    Clinica Stomatologică Banu Manta

    B-dul Banu Manta, 79A

    Telefon

    Program

    Ne preocupăm de TOT pentru ca experiența 32 să fie una cât mai placută – puteți face programările online, puteți plăti cu cardul, puteți plăti în 6 rate fără dobândă prin Garanti Bonus Card, benefic…
    Vezi mai mult

    Contact

    Clinica stomatologică
    Scărlătescu

    Str. Scărlătescu, nr. 3 ,
    sector 1, București
    Luni – Vineri 09:00-20:00
    +40316203030

    Banu Manta
    B-dul Banu Manta, nr. 79 A,
    Luni – vineri 09:00 – 20:00

    Ia legătura cu noi!

    Suntem gata să răspundem întrebărilor tale. Sună-ne, scrie un email sau lasa-ne numărul tău de telefon și te vom suna noi!

      ro_RORomanian
      Acceptă